Prispejte nám na nákup bicyklov!

Naše deti v domovoch sa do školy, či do mesta vyberajú najčastejšie na bicykloch. Na bicykloch sa aj zabávajú, športujú, v Kambodži je to bežný dopravný prostriedok. Nemáme kapacity a ani peniaze na rozvozy všetkých detí, pri počte viac ako 60 detí je to dosť náročné. Rovnako kúpy motoriek by boli veľmi drahé. Radi by sme preto rozšírili počet bicyklov pre deti o 20 kusov. Prispejte nám aj Vy na ne!

IMG_9589Pošleme Vám potvrdenie o nákupe bicyklov a aj fotografiu, aby ste si boli istí že Vaše peniaze išli na kúpu bicykla a nikde inde. Deti to veľmi ocenia!

Jeden bicykel v Kambodži stojí okolo 110 dolárov – čo je približne 100 eur. Potrebujeme 20 bicyklov, takže robíme zbierku na ich kúpu, potrebujeme 2000 eur. Viete prispieť na jeden? Urobiť zbierku na viac bicyklov? Prípadne poznáte sponzora ktorý by zaplatil celú sumu? Prosíme pomôžte. Napíšte nám na houseoffamily@gmail.com ak potrebujete viac informácií. Na kúpu bicyklov nám pri ostatných nákladoch na projekt už neostávajú peniaze. Ďakujeme!!

20150407_092721

Nezaradené