PODPORTE NÁS

Pomôžte nám dobrovoľnou čiastkou, buďte súčasťou House of Family a staňte sa tak aj členom našej veľkej rodiny. Veľa ľudí chce prispieť konkrétne – nielen pridať príspevok do celej kasy projektu. Túto možnosť vám ponúkame – prispejte …

ZBIERKA NA MINIVAN PRE NAŠE DETI

,,SPOLU SA POSKLADÁME NA BEZPEČNÚ CESTU NAŠICH DETI DOMOV …“

minivan_in_sunset_1_puzzle

PÝTATE SA PREČO?

    • Súčastná dopravná situácia v Kambodži je chaotická a jej hustota je tak veľká, že bicyklovanie alebo používanie motorky sa stáva nebezpečné
    • Cesty ani ochranné prvky nezodpovedajú štandartným normám
    • Školy, ktoré navštevujú naše deti sú vzdialené
    • Detičiek máme 65, vieme ušetriť náklady spojené s prepravou, a tým ich prerozdeliť na vzdelávanie detí, školské uniformy či výdatnú stravu

 

V našich dvoch domovoch pre siroty s HIV v Kambodži sa o deti staráme s láskou. Ide o poslanie, nie o prácu. 120 detí – to je 120 príbehov, 120 osudov, 120 duší ktoré sú zverené do našich rúk. Denne potrebujú okrem lásky aj miesto na spanie, chodiť do školy, zdravotnícku starostlivosť, oblečenie, stravu… Tieto výdaje sú hradené vďaka sponzorom a z rozpočtu Vysokej školy sv. Alžbety.

Prispejte aj vy, aby sme týmto deťom mohli darovať život a detstvo, ktoré by inak nemali!

Ročný rozpočet je vysoký, prevádzka oboch domovov stojí vyše 350 tisíc eur ročne. No každý môže prispieť aj málom. Vašim darom podporíte projekt, ktorý sa stará o HIV+ siroty v Kambodži a zaisťuje im život, ktorý si zaslúžia. Naše deti sa vyberajú do mesta, školy či na návštevy ich príbuzných najčastejšie minivanmi, ktoré máme k dispozícii.hof

Radi by sme preto rozšírili počet minivanov o 1 kus, nakoľko sa nám aj tie naše kazia. Všetky dary súvisiace so zbierkou budu zaznamenané a po skončení zbierky aj vydokladované kúpou, aby ste si boli istí, že vaše peniaze išli na kúpu MINIVANU!

Viete prispieť aj malou čiastkou? Prípadne urobiť zbierku? Alebo poznáte sponzora, ktorý by zaplatil celú sumu? Prosíme pomôžte. Napíšte nám na houseoffamily@gmail.com ak potrebujete viac informácií. Ďakujeme!!

 

KÚPTE DEŤOM RYŽU ALEBO IM ZAPLAŤTE ŠKOLNÉ

IMG_4910Starostlivosť o deti – to sú výdaje každý deň. Ako v každej rodine.

Akurát tá naša má 120 členov domácnosti.

Každý deň raňajkujú, umývajú si zuby, obliekajú sa, chodia do školy. Prispejte na konkrétnu položku, ktorú si vyberiete!

Či sú to zubné pasty pre deti, oblečenie, ryža, šalát, lieky, benzín, vreckové, poprípade môžte byť darcami jedného dňa pre niektoré z našich detí v House of Family.

 

Denné náklady pre 120 detí

Zelenina – 38 eur – 1140 na mesiac
Ryža – 18 eur – 540 na mesiac
Mäso – 115 eur – 3450 na mesiac
Ovocie – 38 eur – 1140 na mesiac
Elektrika 15 eur – 450 na mesiac
Voda – 12 eur – 360 na mesiac
Pitná voda – 6 eur – 180 na mesiac
Hygienické potreby – 17 eur – 510 eur na mesiac
Oblečenie – 16 eur – 477 na mesiac
Vreckové – 43 eur – 1290 na mesiac
Odvoz do školy – 12 eur – 360 na mesiac
Školné na jeden deň – 80 eur – 2400 na mesiac

Náklady na jedno dieťa v domove predstavujú 8 eur na deň. Stojí za zamyslenie, koľko minieme na jedlo a iné nevyhnutné veci denne MY. Vašich 8 eur poskytne na dnes jedlo, prístrešok, lieky a mnoho iného jednému z našich 120 detí v House of Family.

Darujte deťom aj vy jeden deň, alebo jeden týždeň, toľko koľko môžte. Vyberte si ktorúkoľvek z položiek a pomôžte nám v starostlivosti o deti. Vaše peniaze idú priamo im. Ďakujeme!

vsa logo

sasa