GALÉRIA

Výstava House of Family

Chceli prísť do Kambodže na dva dni a zostali týždeň. Cestovanie fotoreportérov Márie Candrákovej a Tomáša Halásza oživili deti z projektu House of Family, ktoré ich zlomili svojou prirodzenosťou, veselosťou a radosťou zo života. Napriek tomu, že majú smrteľné ochorenie a stratili svojich najbližších sú deti veselými bytosťami s neuveriteľnou chuťou žiť. Atmosféra v detských domovoch fotografom vyrazila dych a donútila ich zostať s deťmi omnoho dlhšie, ako plánovali. Na Slovensko si fotoreportéri priniesli množstvo záberov z projektu House of Family, z ktorých spolu s kurátorom Filipom Vančom vybrali dvadsať jedna fotografií sprístupnených na výstave.

House of Family, Sihanoukville

Zopár záberov z bežných dní v Sihanoukville, výletov pre deti, poobedí na pláži či z našich ciest za ich príbuznými nájdete práve tu…

House of Family, Phnom Penh

Hlavné mesto Phnom Penh je miestom, kde celé House of Family začínalo. Aj tu nájdete fotky ako z bežných dní, tak aj z mnohých výletov či významných návštev.

Phnom Penh and Sihanoukville

Vo februári a máji roku 2015 nás navštívil skvelý režisér Ivan Holub, ktorý popri režírovaní relácie a dokumentu stihol nafotiť tieto nádherné, umelecké fotografie našich detí. Ďakujeme!

Photo by Ivan Holub